Nortzuk Gara Artxiboa eta bere Fondoak Deskribapen Tresnak Zerbitzu eta Kontsultak Proiektuak Eleizbarrutiko Artxibo-Sistema Atzera
Hasiera

 

Parrokiako Fondoak

 

Ekoizlea

Erdal   Izena

Kodea

Datak

Kopurua   (kaxak)

Abecia
Ikus Abezia
       
Abechuco
Ikus Abetxuko
       

Aberásturi (VITORIA-GASTEIZ). San Esteban

 

F006.001

1563

1974

6

Abetxuko (VITORIA-GASTEIZ). Mikel Goiaingeru Santua

Abechuco

F006.003

1671

1944

1

Abetxuko (VITORIA-GASTEIZ). San Jose Langilea

Abechuco

F006.002

   
 

Abezia (URKABUSTAIZ). San Martin

Abecia

F006.004

1569

1969

4

Abornikano (URKABUSTAIZ). San Klemente

Abornícano

F006.005

1705

1966

2

Acebedo (VALDEGOVIA). San Joan Bataiatzailea

 

F006.006

1701

1880

1

Acilu (IRURAIZ-GAUNA). San Joan Bataiatzailea

 

F006.007

1614

1997

4

Acosta

Ikus Okoizta

F006.008

1532

1985

4

Adana (SAN MILLÁN). San Bartolome

 

F006.009

1638

1988

5

Agiñaga (AYALA). Andre Maria Sortzez Garbia

Aguíñiga

F006.010

1572

1958

3

Aguillo (TREVIÑO). San Pedro Apostolua

 

F006.011

1624

1972

8

Aguiñiga
Ikus Agiñaga
       

Agurain (SALVATIERRA). Andre Maria

Salvatierra

F006.397

1535

1979

10

Agurain (SALVATIERRA). San Joan

Salvatierra

F006.396

1546

1979

31

Ajarte (TREVIÑO). San Esteban

 

F006.012

1695

1922

2

Alaitza (IRURAIZ-GAUNA). Andre Mariaren Zeruratzea

Alaiza

F006.013

1557

1967

4

Alangua (SALVATIERRA). San Esteban

 

F006.014

1606

1990

3

Albaina (TREVIÑO). Mikel Goiaingeru Santua

 

F006.015

1547

1979

5

Albéniz (ASPARRENA). San Joan Bataiatzailea

 

F006.016

1520

1963

4

Alcedo (LANTARÓN). San Martin

 

F006.017

1609

2002

5

Alda (VALLE DE ARANA). San Pedro

 

F006.018

1642

1957

6

Alegría-Dulantzi (ALEGRIA-DULANTZI). San Blas

Alegría

F006.019

1561

1966

12

Aletxa (ARRAIA-MAEZTU). San Esteban

Alecha

F006.020

1661

1978

3

Ali (VITORIA-GASTEIZ).San Millan

 

F006.021

1548

1940

4

Aloria (AMURRIO). San Joan Bataiatzailea

 

F006.022

1732

1907

1

Amárita (VITORIA-GASTEIZ). San Pedro

 

F006.023

1546

1927

3

Ametzaga (ZUIA). San Andres

Amézaga de Zuya

F006.024

1564

1970

5

Amézaga de Aspárrena (ASPARRENA). San Joan Bataiatzailea

 

F006.025

1618

1985

3

Amurrio (AMURRIO). Andre Mariaren Zeruratzea

 

F006.026

1549

1905

Amurrio (AMURRIO). San Jose

 

F006.027

   

Anda (KUARTANGO). San Esteban

 

F006.028

1505

1976

3

Andagoia (KUARTANGO). Andre Mariaren Zeruratzea

Andagoya

F006.029

1567

1974

4

Andoin (ASPARRENA). Andre Maria

 

F006.030

1559

1967

4

Andollu (VITORIA-GASTEIZ). Santa Katalina

 

F006.031

1567

1945

3

Angostina (BERNEDO). Santa Koloma

 

F006.032

1718

2002

4

Antezana de Foronda (VITORIA-GASTEIZ). Mikel Goiaingeru Santua

 

F006.033

1545

1979

12

Antezana de la Ribera (RIBERA ALTA). Andre Mariaren Zeruratzea

 

F006.034

1569

1959

14

Antoñana (CAMPEZO). San Bizente Martiria

 

F006.035

1547

1998

7

Anúcita (RIBERA ALTA). San Esteban

 

F006.036

1600

1977

7

Añastro (TREVIÑO). San Andres

 

F006.037

1562

2001

8

Añes (AYALA). San Bizente Martiria

 

F006.038

1654

1979

4

Añúa (ELBURGO). Jaunaren Jaiotza

 

F006.039

1551

1974

2

Aperregi (ZUIA). San Esteban

Apérregui

F006.041

1615

1919

7

Apinaiz (ARRAIA-MAEZTU). Andre Mariaren Zeruratzea

Apellániz

F006.040

1553

2001

14

Apodaka (ZIGOITIA). San Martin

Apodaca

F006.042

1548

1922

3

Aprikano (KUARTANGO). Santiago Apostolua

Aprícano

F006.043

1652

1963

4

Araia (ASPARRENA). San Pedro

Araya

F006.044

1541

1971

9

Araico (TREVIÑO). Kosme eta Damian Santuak

 

F006.045

1567

1957

4

Arana (TREVIÑO). Andre Mariaren Zeruratzea

 

F006.046

1645

1904

2

Aránguiz (VITORIA-GASTEIZ). San Pedro

 

F006.047

1538

1932

2

Arbígano (RIBERA ALTA). Andre Mariaren Ikustaldia

 

F006.048

1713

1885

1

Arbulu (ELBURGO). San Martin

Arbulo

F006.049

1549

1938

5

Arcaute (VITORIA-GASTEIZ). San Joan

 

F006.050

1602

1933

3

Arcaya (VITORIA-GASTEIZ). Jaunaren Jaiotza

 

F006.051

1531

2002

4

Archúa (KUARTANGO). San Sebastian

 

F006.052

1713

1901

2

Areatza (ARRAIA-MAEZTU). San Agustin

Arenaza

F006.054

1711

1948

1

Arechavaleta (VITORIA-GASTEIZ). San Joan Bataiatzailea

 

F006.053

1566

1935

4

Arenaza
Ikus Areatza
       

Arespalditza (AYALA). Jaunaren Gizakundearen Adierazpena

Respaldiza

F006.382

1550

1953

12

Arexola (ARAMAIO). Santa Marina

Aréjola

F006.055

1623

2003

2

Argandoña (VITORIA-GASTEIZ). Santa Kolunba

 

F006.056

1552

2000

2

Argómaniz (ELBURGO). San Andres

 

F006.057

1500

1965

3

Argote (TREVIÑO). Andre Mariaren Zeruratzea

 

F006.058

1599

1978

8

Aríñez (VITORIA-GASTEIZ). San Julian

 

F006.059

1537

2002

5

Arluzea (BERNEDO). San Martin

Arlucea

F006.060

1660

1978

3

Armentia (TREVIÑO). Santa Marina

 

F006.061

1540

1967

4

Armentia (VITORIA-GASTEIZ). San Andres Apostolua

 

F006.062

1627

1933

2

Armentia (VITORIA-GASTEIZ). San Prudentzio

 

F006.063

   

Armiñón (ARMIÑÓN). San Andres

 

F006.064

1753

1977

5

Arreo (RIBERA ALTA). Tomas Santua

 

F006.065

1643

1886

2

Arriaga (VITORIA-GASTEIZ). San Bizente Martiria

 

F006.066

1550

1976

3

Arriano (KUARTANGO). San Roman Martiria

 

F006.067

1595

1885

1

Arrieta (IRURAIZ-GAUNA). Santa Maria Magdalena

 

F006.068

1542

1943

2

Arrieta (TREVIÑO). Santiago Apostolua

 

F006.069

1501

1963

7

Arriola (ASPARRENA). Andre Mariaren Zeruratzea

 

F006.070

1561

1979

3

Arrizala (SALVATIERRA). San Esteban

 

F006.071

1524

1970

3

Arroiabe (ARRAZUA-UBARRUNDIA). Andre Mariaren Zeruratzea

Arróyabe

F006.072

1549

1952

6

Artaza (RIBERA ALTA). Kosme eta Damian Santuak

 

F006.073

1628

1946

2

Artaza de Foronda (VITORIA-GASTEIZ). San Pedro

 

F006.074

1548

1885

3

Artómaña (AMURRIO). San Jorje

 

F006.075

1550

1978

2

Artziniega (ARTZINIEGA). Andre Mariaren Zeruratzea

Arceniaga

F006.076

1544

1940

15

Arzubiaga (ARRAZUA-UBARRUNDIA). Andre Mariaren Zeruratzea

 

F006.077

1574

1966

3

Ascarza (TREVIÑO). San Pedro

Ascarza de Treviño

F006.079

1669

1909

2

Ascarza (VITORIA-GASTEIZ). Mikel Goiaingeru Santua

Ascarza de Álava

F006.078

1610

1979

3

Asteguieta (VITORIA-GASTEIZ). Jaunaren Jaiotza

 

F006.081

1578

1984

4

Astobiza (AMURRIO). Santa Marina

 

F006.082

1602

1970

6

Astúlez (VALDEGOVIA).San Millan

 

F006.083

1617

1950

2

Atauri (ARRAIA-MAEZTU). Andre Maria

 

F006.084

1575

2002

4

Atiaga (AÑANA). Santa Eulalia

Atiega

F006.085

1546

1960

9

Audikana (BARRUNDIA). San Joan

Audícana

F006.086

1511

1943

3

Axpuru (SAN MILLÁN). San Joan

Aspuru

F006.080

1553

1951

3

Azáceta (ARRAIA-MAEZTU). Andre Maria

 

F006.087

1646

1978

3

Azkoaga (ARAMAIO). San Joan Bataiatzailea

Azcoaga

F006.088

1551

2001

4

Azúa (ELBURGO). San Pedro

 

F006.089

1594

1958

6

Bachicabo (VALDEGOVÍA). San Martin

 

F006.090

1510

2000

9

Baños de Ebro
Ikus Mañueta
       

Bajauri (TREVIÑO). Mikel Goiaingeru Santua

 

F006.091

1560

2002

3

Barajuen (ARAMAIO). Andre Mariaren Zeruratzea

 

F006.093

1724

2001

2

Baranbio (AMURRIO). Andre Mariaren Zeruratzea

Barambio

F006.094

1554

1969

19

Baroja (PEÑACERRADA-URIZAHARRA). San Martin

 

F006.095

1802

1981

4

Barria (SAN MILLÁN). Andre Mariaren Zeruratzea

 

F006.096

1567

1965

2

Barrio (VALDEGOVÍA). Andre Mariaren Zeruratzea

 

F006.097

1558

1986

8

Barriobusto (OYON-OION).San Millan

 

F006.098

1556

1978

8

Barrón (RIBERA ALTA). San Esteban

 

F006.099

1504

1985

10

Basabe (VALDEGOVÍA). Salbatzaile Santua

 

F006.100

1653

2002

2

Basquiñuelas (RIBERA ALTA). San Gines

 

F006.101

1551

1954

4

Belandia (ORDUÑA). Santa Eulalia

 

F006.102

1503

1978

Beluntza (URKABUSTAIZ). San Pedro

Belunza

F006.103

1628

1962

2

Bellojín (VALDEGOVÍA). San kornelio

 

F006.104

1606

1917

2

Beotegi (AYALA). Tomas Santua

Beotegui

F006.105

1557

1917

6

Berantevilla (BERANTEVILLA). Andre Mariaren Zeruratzea

 

F006.106

1565

1970

5

Berberana (TREVIÑO). Andre Mariaren Zeruratzea

 

F006.107

1624

1688

1

Berganzo (ZAMBRANA). Mikel Goiaingeru Santua

 

F006.108

1523

1908

2

Bergonda (LANTARÓN). San Joan

Bergüenda

F006.109

1511

2002

16

Bernedo (BERNEDO). Jaunaren Jaiotza

 

F006.110

1553

2001

23

Berrikano (ZIGOITIA). Jaunaren Jaiotza

Berrícano

F006.111

1502

1966

10

Berrosteguieta (VITORIA-GASTEIZ). Santa Eulalia

 

F006.112

1544

1947

5

Berrozi (BERNEDO). San Joan

Berroci

F006.113

1741

1939

2

Betolaza (ARRAZUA-UBARRUNDIA). Andre Mariaren Zeruratzea

 

F006.114

1573

1885

8

Betoño (VITORIA-GASTEIZ). San Esteban

 

F006.115

1552

1950

7

Bilar (ELVILLAR). Andre Mariaren Zeruratzea

Elvillar

F006.154

1512

1981

29

Birgala Barren (ARRAIA-MAEZTU). Andre Maria Sortzez garbia

Virgala Menor

F006.480

1552

1986

9

Birgara Goien (ARRAIA-MAEZTU). San Andres

Virgala Mayor

F006.479

1572

1980

7

Bitoriano (ZUIA). San Julian

Vitoriano

F006.116

1580

1965

6

Bolívar (VITORIA-GASTEIZ). San Andres

 

F006.117

1654

1885

1

Bóveda (VALDEGOVÍA). San Bizente Martiria

 

F006.118

1653

1974

17

Bujanda (CAMPEZO). San Joan Bataiatzailearen Martiritza

 

F006.119

1610

1997

8

Burgelu (ELBURGO). San Pedro Apostolua

Elburgo

F006.149

1548

1965

5

Burgueta (TREVIÑO). San Martin

 

F006.120

1767

1952

3

Buruaga (ZIGOITIA). San Esteban

 

F006.121

1548

1966

5

Busto (TREVIÑO). Zipriano eta Justina Santuak

 

F006.122

1645

1949

4

Caicedo-Sopeña (RIBERA ALTA). San Martin

 

F006.123

1546

1966

4

Caicedo-Yuso (LANTARÓN). Andre Mariaren Zeruratzea

 

F006.124

1546

1922

Caranca (VALDEGOVÍA). San Joan Ebanjelaria

 

F006.125

1572

1978

4

Carasta (RIBERA ALTA). San Esteban

 

F006.126

1638

1882

2

Cárcamo (VALDEGOVÍA). Andre Mariaren Zeruratzea

 

F006.127

1730

2000

2

Caricero (TREVIÑO). Andre Mariaren Zeruratzea

 

F006.128

1683

1963

3

Castillo
Ikus Gaztelu
       

Castillo-Sopeña (RIBERA ALTA). San Andres

 

F006.130

1717

1883

2

Catadiano
Ikus Katadiano
       
Cerio
Ikus Zerio
       
Cestafe
Ikus Zestafe
       
Cicujano
Ikus Zekuiano
       
Ciriano
Ikus Ziriano
       

Comunión (LANTARÓN). Kornelio eta Zipriano Santuak

 

F006.132

1549

1956

1

Contrasta (VALLE DE ARANA). Andre Mariaren Zeruratzea

 

F006.133

1560

1970

9

Corres (ARRAIA-MAEZTU). San Esteban

 

F006.134

1714

2003

4

Corro (VALDEGOVÍA). Mikel Goiaingeru Santua

 

F006.135

1632

1968

10

Cripan
Ikus Kripan
       
Crispijana
Ikus Krispiñana
       

Cucho (TREVIÑO). Gurutze Santua

 

F006.138

1554

1950

5

Chinchetru
Ikus Txintxetru
       

Dallo (BARRUNDIA). San Pedro Apostolua

 

F006.139

1547

1952

2

Delika (AMURRIO). Andre Maria

Délica

F006.140

1321

1962

20

Domaikia (ZUIA). San Bartolome

Domaiquia

F006.141

1667

2002

4

Done Bikendi Harana (VALLE DE ARANA). Andre Mariaren Zeruratzea

San Vicente de Arana

F006.407

1623

2002

12

Dordoniz (TREVIÑO). Santiago Apostolua

 

F006.142

1550

1987

7

Doroño (TREVIÑO). Andre Mariaren Zeruratzea

 

F006.143

1548

1970

4

Durana (ARRAZUA-UBARRUNDIA). San Esteban

 

F006.144

1501

1931

4

Echavarri-Viña
Ikus Etxabarri-Ibiña
       
Echavarri-Cuartango
Ikus Etxabarri-Kuartango
       
Echavarri-Urtupiña
Ikus Etxabarri-Urtupiña
       
Echaguen de Aramayona
Ikus Etxaguen (Aramaio)
       
Echaguen de Cigoitia
Ikus Etxaguen (Zigoitia)
       

Egilatz (SAN MILLÁN). San Pedro

Eguilaz

F006.147

1646

1975

8

Egileor (SALVATIERRA). San Pedro

Eguileor

F006.145

1643

1958

4

Egino (ASPARRENA). San Esteban

Eguino

F006.146

1627

1958

6

Eguileta (ALEGRI-DULANTZI). San Roman

 

F006.148

1546

1953

3

Eguino
Ikus Egino
       
Elburgo
Ikus Burgelu
       

Elciego (ELCIEGO). San Andres Apostolua

 

F006.150

1563

1904

3

Elgea (BARRUNDIA). Jaunaren Jaiotza

Elguea

F006.151

1654

1957

4

Elorriaga (VITORIA-GASTEIZ). San Pedro

 

F006.152

1553

2001

4

Elortza (ARRAIA-MAEZTU). Santa Eufemia

Leorza

F006.255

1671

1986

2

Elosu (LEGUTIANO). Mikel Goiaingeru Santua

 

F006.153

1634

2002

3

Elvillar
Ikus Bilar
       

Erbi (AYALA). San Joan Bataiatzailea

 

F006.155

1723

1980

2

Erdoñana (SAN MILLÁN). Andre Mariaren Zeruratzea

Ordoñana

F006.352

1614

1942

2

Erenchun (IRURAIZ-GAUNA). San Andres Apostolua

 

F006.156

1544

1955

6

Eribe (ZIGOITIA). San Martin Gotzaina

 

F006.157

1753

1995

3

Erroeta (ARRAIA-MAEZTU). Jaunaren Jaiotza

Onraita

F006.348

1585

1963

4

Erroitegi (ARRAIA-MAEZTU). San Pedro Apostolua

Róitegui

F006.389

1554

1941

5

Escanzana (BERANTEVILLA). San Bizente Martiria

 

F006.158

1663

1885

2

Escota (RIBERA ALTA). Andre Maria Sortzez Garbia

 

F006.159

1549

1969

3

Eskuernaga (VILLABUENA DE ÁLAVA). San Andres

Villabuena de Alava

F006.464

1561

1943

42

Espejo (VALDEGOVÍA). Salbatzaile Santua

 

F006.160

1576

1996

16

Estarrona (VITORIA-GASTEIZ). San Andres Apostolua

 

F006.161

1549

2002

4

Estavillo (ARMIÑÓN). San Martin

 

F006.162

1660

1939

4

Etura (BARRUNDIA). Andre Mariaren Zeruratzea

 

F006.163

1661

1956

3

Etxabarri-Ibiña (ZIGOITIA). Andre Mariaren Zeruratzea

Echávarri-Viña

F006.164

1550

1952

12

Etxabarri-Kuartango (KUARTANGO). Santiago Apostolua

Echávarri-Cuartango

F006.165

1701

1984

3

Etxabarri-Urtupiña (BARRUNDIA). Andre Mariaren Garbikundea

Echávarri-Urtupiña

F006.166

1525

1909

4

Etxaguen (ARAMAIO). Mikel Goiaingeru Santua

Echagüen de Aramayona

F006.167

1561

1976

5

Etxaguen (ZIGOITIA). San Agustin

Echagüen de Cigoitia

F006.168

1645

1839

1

Ezkerekotxa (IRURAIZ-GAUNA). San Roman

Ezquerecocha

F006.169

1599

1967

6

Faido (PEÑACERRADA-URIZAHARRA). Mikel Goiaingeru Santua

 

F006.170

1685

1975

2

Fontecha (LANTARÓN). San Nikolas

 

F006.171

1659

1904

3

Foronda (VITORIA-GASTEIZ). San Martin Gotzaina

 

F006.172

1501

1966

8

Franco (TREVIÑO). San Esteban

 

F006.173

1521

1977

6

Fresneda (VALDEGOVÍA). Andre Mariaren Zeruratzea

 

F006.174

1584

2000

4

Fuidio (TREVIÑO). Andre Mariaren Zeruratzea

 

F006.175

1670

1959

1

Gaceo
Ikus Gazeo
       

Gáceta (ELBURGO). San Martin Gotzaina

 

F006.176

1582

1959

2

Galarreta (SAN MILLÁN). Andre Mariaren Zeruratzea

 

F006.177

1550

1982

7

Gamarra Mayor
Ikus Gamarra Nagusia
       

Gamarra Menor (VITORIA-GASTEIZ). Jaunaren Jaiotza

 

F006.179

1582

1887

3

Gamarra Nagusia (VITORIA-GASTEIZ). Andre Mariaren Zeruratzea

Gamarra Mayor

F006.178

1549

1961

7

Gámiz (VITORIA-GASTEIZ). Meridako Santa Eulalia

 

F006.180

1539

1961

2

Gantzaga (ARAMAIO).San Millan

Ganzaga

F006.181

1626

1970

4

Garayo (BARRUNDIA). San Esteban

 

F006.182

1662

1966

6

Gardelegi (VITORIA-GASTEIZ). San Pedro Apostolua

Gardélegui

F006.183

1549

2001

4

Gauna (IRURAIZ-GAUNA). San Esteban

 

F006.184

1638

1988

8

Gazeo (IRURAIZ-GAUNA). San Martin Gotzaina

Gaceo

F006.185

1546

1965

3

Gaztelu (VITORIA-GASTEIZ). San Martin Gotzaina

Castillo

F006.129

1633

2002

3

Gesaltza-Añana (AÑANA). Andre Maria “Villacones-ekoa”

Salinas de Añana

F006.392

1570

2001

18

Gesaltza-Añana (AÑANA). San Kristobal

Salinas de Añana

F006.393

1581

1816

4

Gilierna (ZUIA). Santiago Apostolua

Guillerna

F006.198

1550

2002

3

Gobeo (VITORIA-GASTEIZ). San Pedro Apostolua

 

F006.186

1549

1979

4

Goiain (LEGUTIANO). Joakin eta Ana Santuak

Gojain

F006.187

1573

1934

1

Goiuri (URKABUSTAIZ). Santiago Apostolua

Gujuli

F006.188

1724

1962

3

Gojain
Ikus Goiain
       

Golernio (TREVIÑO). Andre Mariaren Zeruratzea

 

F006.189

1693

1932

2

Gometxa (VITORIA-GASTEIZ). Jaunaren Antzaldatzea

Gomecha

F006.190

1565

1968

4

Gopegui (ZIGOITIA). Andre Mariaren Zeruratzea

 

F006.191

1548

1997

5

Gordoa (ASPÁRRENA). Andre Maria Sortzez Garbia

 

F006.192

1670

1979

3

Grandival (TREVIÑO). San Roman

 

F006.193

1666

1976

5

Guereña (VITORIA-GASTEIZ). San Joan Ebanjelaria

 

F006.194

1542

1959

5

Guereñu (IRURAIZ-GAUNA). Andre Mariaren Zeruratzea

 

F006.195

1501

1979

7

Guevara (BARRUNDIA). Andre Mariaren Zeruratzea

 

F006.196

1662

1963

2

Guillarte (KUARTANGO). Andre Maria Sortzez Garbia

 

F006.197

1544

1987

5

Guinea (VALDEGOVÍA). San Martin Gotzaina

 

F006.199

1549

1913

3

Gurendes (VALDEGOVÍA). Mikel Goiaingeru Santua

 

F006.200

1542

1999

8

Heredia (BARRUNDIA). San Kristobal

 

F006.201

1525

1968

9

Hereña (RIBERA ALTA). Mikel Goiaingeru Santua

 

F006.202

1508

1986

7

Hermua (BARRUNDIA). San Pedro Apostolua

 

F006.203

1551

1963

4

Hijona
Ikus Ixona
       

Hueto Abajo-Oto Barren (VITORIA-GASTEIZ). San Bizente Martiria

 

F006.205

1549

1959

6

Hueto Arriba
Ikus Oto Goien
       

Ibarguren (ASPÁRRENA). San Martin

 

F006.207

1717

1885

1

Ibarra (ARAMAIO). San Martin

Ibarra de Aramayona

F006.208

1572

1948

7

Ibisate (ARRAIA-MAEZTU). San Esteban

 

F006.209

1780

1885

1

Iekora (YÉCORA). San Joan Bataiatzailea

Yecora

F006.481

1561

1978

15

Igay (RIBERA BAJA). San Roman

 

F006.210

1534

1964

3

Ilarduia (ASPARRENA). Mikel Goiaingeru Santua

Ilárduya

F006.211

1638

1965

4

Ilárraza (VITORIA-GASTEIZ). Meridako Santa Eulalia

 

F006.212

1564

1963

6

Imíruri (TREVIÑO). San Roman

 

F006.213

1614

1956

4

Inoso (URKABUSTAIZ). Andre Maria Sortzez Garbia

 

F006.214

1796

1979

1

Ixona (ELBURGO). San Esteban

Hijona

F006.204

1632

1944

4

Izarra (URKABUSTAIZ). Jaunaren Jaiotza

 

F006.215

1589

1962

5

Izarza (BERNEDO). Santa Luzia

 

F006.216

1646

1934

2

Izoria (AYALA). San Julian

 

F006.217

1610

1978

9

Jokano (KUARTANGO). San Martin

 

F006.218

1614

1985

5

Jugo (ZUIA). San Martin

 

F006.219

1567

2002

5

Junguitu (VITORIA-GASTEIZ).San Millan

 

F006.220

1548

1938

4

Katadiano (KUARTANGO). San Pedro Apostolua

Catadiano

F006.221

1549

1885

5

Kexaa (AYALA). San Joan Bataiatzailea

Quejana

F006.377

1603

1978

2

Kripan (KRIPAN). San Joan Bataiatzailea

Cripán

F006.222

1501

1901

2

Krispiñana (VITORIA-GASTEIZ). San Joan

Crispijana

F006.137

1580

1978

5

La Puebla de Arganzón (TREVIÑO). Andre Mariaren Zeruratzea

 

F006.223

1510

1917

1

Labastida (LABASTIDA). Andre Mariaren Zeruratzea

 

F006.224

1550

1968

46

Labraza (OYON-OION). Mikel Goiaingeru Santua

 

F006.225

1690

1945

Lacervilla (BERANTEVILLA). San Klemente

 

F006.226

1552

1981

2

Lacorzana (ARMIÑÓN). San Martin

 

F006.227

1769

1884

1

Ladrera (TREVIÑO). San Kristobal

 

F006.228

1851

1909

1

Lagrán (LAGRÁN). Jaunaren Jaiotza

 

F006.229

1551

1972

14

Laguardia (LAGUARDIA). Andra Mariaren Zeruratzea

 

F006.231

1540

1983

52

Laguardia (LAGUARDIA). San Joan Bataiatzailea

 

F006.230

1510

1960

50

Lahoz (VALDEGOVÍA). Santiago Apostolua

La Hoz

F006.232

1778

1964

3

Lalastra (VALDEGOVÍA). Santa Elena

 

F006.233

1770

1968

2

Landa (ARRAZUA-UBARRUNDIA). San Bartolome

 

F006.235

1548

1974

7

Lanciego
Ikus Lantziego
       

Langara-Ganboa (ARRAZUA-UBARRUNDIA). San Esteban

Nanclares de Gamboa

F006.326

1549

1958

6

Langarika (IRURAIZ-GAUNA). Andre Maria Sortzez Garbia

Langarica

F006.236

1551

1970

6

Langraiz Oka (IRUÑA DE OCA). Andre Mariaren Zeruratzea

Nanclares de la Oca

F006.327

1549

1994

29

Lantziego (LANCIEGO). Azisklo eta Victoria Santuak

Lanciego

F006.234

1548

1959

1

Laño (TREVIÑO). Andre Mariaren Zeruratzea

 

F006.237

1549

1905

3

Lapuebla de Labarca (LAPUEBLA DE LABARCA). Andre Maria

 

F006.238

1580

1959

18

Larrazketa (URKABUSTAIZ). San Bizente Martiria

Larrazcueta

F006.239

1566

1888

1

Larrazubi (LANTARÓN). San Nikolas

Puentelarrá

F006.376

1711

1940

3

Larrea (BARRUNDIA).San Millan

 

F006.240

1551

1946

4

Larrinbe (AMURRIO). Santiago Apostolua

 

F006.241

1548

1964

1

Larrinoa (ZIGOITIA). San Pedro

 

F006.242

1564

1997

3

Larrínzar (BARRUNDIA). San Joan Bataiatzailearen Martiritza

 

F006.243

1565

1885

1

Lasarte (VITORIA-GASTEIZ). Andre Mariaren Zeruratzea

 

F006.244

1615

1958

4

Laserna (LAGUARDIA). Andre Maria Etxetxokoa

 

F006.245

1851

1886

1

Lasierra (RIBERA ALTA). Santiago Apostolua

 

F006.246

1570

1909

2

Lecamaña
Ikus Lekamaña
       

Leciñana de la Oca (RIBERA ALTA). Santa Eulalia

 

F006.247

1553

1885

3

Leciñana del Camino
Ikus Leziñana
       

Legarda (VITORIA-GASTEIZ). San Andres Apostolua

 

F006.249

1502

1986

8

Legutiano (LEGUTIANO). San Blas

 

F006.250

1643

1983

6

Lejarzo (AYALA). San Roman

 

F006.251

1718

1899

2

Lekamaña (AMURRIO). Mikel Goiaingeru Santua

Lecámaña

F006.252

1642

1977

5

Lendoño de Abajo (ORDUÑA). San Esteban

 

F006.253

1517

1918

Lendoño de Arriba (ORDUÑA). San Pedro

 

F006.254

1688

1977

2

Leorza
Ikus Elortza
       

Lermanda (VITORIA-GASTEIZ). San Esteban

 

F006.256

1509

1985

4

Letona (ZIGOITIA). San Andres

 

F006.257

1636

1963

5

Leza (LEZA). San Martin

 

F006.258

1594

1959

18

Lezama (AMURRIO). San Martin

 

F006.259

1537

1979

13

Lezana de Treviño (TREVIÑO). Andre Maria

 

F006.260

1651

1744

1

Leziñana (LANTARÓN). Santiago Apostolua

Leciñana del Camino

F006.248

1576

1884

1

Lopidana (VITORIA-GASTEIZ). Andre Mariaren Garbikundea

 

F006.261

1500

1978

4

Loza (PEÑACERRADA-URIZAHARRA). San Esteban

 

F006.262

1718

1982

5

Lubiano (VITORIA-GASTEIZ). Jaunaren Jaiotza

 

F006.263

1548

1885

4

Luiando (AYALA). Andre Maria Magdalena

Luyando

F006.264

1609

1955

11

Lujo
Ikus Luxo
       

Luko (ARRAZUA-UBARRUNDIA). San Martin Gotzaina

 

F006.266

1551

1909

5

Luna (KUARTANGO). San Andres Apostolua

 

F006.267

1525

1949

3

Luquiano (ZUIA). San Joan

 

F006.268

1634

1969

5

Luxo (AYALA). Andre Mariaren Zeruratzea

Lujo

F006.265

1763

1902

1

Luyando
Ikus Luiando
       

Luzkando (N.C.). San Bizente Martiria

 

F006.269

1542

1884

1

Luzuriaga (SAN MILLÁN). Andre Mariaren Zeruratzea

 

F006.270

1639

1926

7

Llanteno (AYALA). Santiago Apostolua

 

F006.271

1626

1975

7

Llodio (LLODIO). Eremuko Andre Maria

 

F006.272

1694

2000

5

Llodio - Areta (LLODIO). Santa Ana

 

F006.273

1918

1998

Llodio - Gardea (LLODIO). Gurutze Santua

 

F006.274

   

Llodio - Lamuza (LLODIO). San Pedro Lamuzakoa

 

F006.275

1536

1945

72

Llodio - Ugarte (LLODIO). San Ignazio

 

F006.276

   

Madaria (AYALA). San Klemente

 

F006.277

1583

1888

1

Maestu (ARRAIA-MAEZTU). Gurutze Santua

 

F006.278

1547

1965

18

Mandojana (VITORIA-GASTEIZ). San Esteban

 

F006.279

1550

1884

4

Manurga (ZIGOITIA). San Martin

 

F006.280

1531

1985

14

Manzanos (RIBERA BAJA). San Joan Bataiatzailea

 

F006.281

1540

1980

6

Mañueta (BAÑOS DE EBRO). Antiguako Andre Maria

Baños de Ebro

F006.092

1561

1966

18

Marauri (TREVIÑO). Andre Mariaren Zeruratzea

 

F006.282

1574

1972

6

Margarita (VITORIA-GASTEIZ). Tomas Santua Apostolua

 

F006.283

1549

1986

5

Marieta (BARRUNDIA). Gurutze Santua

 

F006.284

1481

1936

6

Marinda (KUARTANGO). Santa Eulalia

 

F006.285

1716

1893

1

Maroño (AYALA). San Pedro Apostolua

 

F006.286

1568

1956

4

Marquina (ZUIA). San Joan Bataiatzailea

 

F006.287

1549

1978

9

Marquínez (BERNEDO). Santa Eulalia

 

F006.288

1548

1974

16

Mártioda (VITORIA-GASTEIZ). San Joan

 

F006.289

1600

1978

5

Matauco (VITORIA-GASTEIZ). San Pedro

 

F006.290

1548

1986

5

Maturana (BARRUNDIA). San Martin

 

F006.291

1604

1966

5

Meana (TREVIÑO). Mikel Goiaingeru Santua

 

F006.292

1670

1889

1

Melledes (RIBERA BAJA). San Joan

 

F006.293

1601

1889

1

Menagarai (AYALA). San Pedro Apostolua

Menagaray

F006.294

1582

1955

10

Mendarozketa (ZIGOITIA). San Joan

Mendarózqueta

F006.295

1548

1908

3

Mendeika (ORDUÑA). Mikel Goiaingeru Santua

Mendeica

F006.296

1619

1959

Mendibil (ARRAZUA-UBARRUNDIA). Santiago Apostolua

Mendivil

F006.297

1529

1926

5

Mendieta (ARTZINIEGA). Tomas Santua

 

F006.298

1541

1978

8

Mendiguren (VITORIA-GASTEIZ). Andre Mariaren Zeruratzea

 

F006.299

1547

1960

3

Mendíjur (BARRUNDIA). San Roman

 

F006.300

1552

1968

6

Mendiola (VITORIA-GASTEIZ). Andre Mariaren Zeruratzea

 

F006.301

1500

1992

6

Mendivil
Ikus Mendibil
       

Mendizabal (BARRUNDIA). San Pedro

 

F006.302

1588

1885

2

Mendoza (VITORIA-GASTEIZ). San Esteban

 

F006.303

1548

1959

11

Menoio (AYALA). San Pedro

Menoyo

F006.304

1616

1978

2

Mesanza (TREVIÑO). Andre Mariaren Zeruratzea

 

F006.305

1647

1936

3

Mezkia (SAN MILLÁN). Andre Mariaren Zeruratzea

Mezquía

F006.306

1569

1975

5

Mijancas (BERANTEVILLA). Andre Mariaren Zeruratzea

 

F006.307

1748

1953

3

Miñano Mayor (VITORIA-GASTEIZ). San Lorentzo

 

F006.308

1550

1958

4

Miñano Gutxia (VITORIA-GASTEIZ). San Bizente Martiria

Miñano Menor

F006.309

1634

1885

3

Mioma (VALDEGOVIA). San Roman

 

F006.310

1639

1999

3

Molinilla (LANTARÓN). San Martin

 

F006.311

1539

1915

3

Monasterioguren (VITORIA-GASTEIZ). San Pedro

 

F006.312

1540

1973

3

Montevite (IRUÑA DE OCA). San Joan

 

F006.313

1559

1954

4

Montoria (PEÑACERRADA-URIZAHARRA). Mikel Goiaingeru Santua

 

F006.314

1627

1999

5

Moraza (TREVIÑO). San Joan Ebanjelaria

 

F006.315

1635

1960

2

Moreda de Álava (MOREDA DE ÁLAVA). Andre Maria

 

F006.316

1583

1984

1

Morillas (RIBERA ALTA). San Pedro Apostolua

 

F006.317

1544

1964

5

Moscador (TREVIÑO). Santiago Apostolua

 

F006.318

1548

1930

2

Muergas (TREVIÑO). Kosme eta Damian Santuak

 

F006.319

1599

1953

3

Munain (SAN MILLÁN). Andre Mariaren Zeruratzea

 

F006.320

1501

1923

9

Murga (AYALA). San Joan Bataiatzailea

 

F006.321

1628

1978

7

Murguía (ZUIA). Mikel Goiaingeru Santua

 

F006.322

1595

2001

17

Murua (ZIGOITIA). San Andres Apostolua

 

F006.323

1610

1996

1

Musitu (ARRAIA-MAEZTU). San Martin

 

F006.324

1711

1962

3

Nafarrate (LEGUTIANO). Andre Mariaren Zeruratzea

 

F006.325

1603

1970

3

Nanclares de Gamboa
Ikus Langara-Ganboa
       
Nanclares de la Oca
Ikus Langraiz-Oka
       

Narvaja (SAN MILLÁN). San Esteban

 

F006.328

1551

1991

21

Navaridas (NAVARIDAS). Andre Maria Sortzez Garbia

 

F006.329

1637

1966

10

Navarrete (BERNEDO). San Joan Bataiatzailea

 

F006.330

1623

2002

10

Nograro (VALDEGOVÍA). Andre Maria

 

F006.331

1551

1973

5

Nuvilla (RIBERA ALTA). Andre Mariaren Jaiotza

 

F006.332

1662

1911

1

Obécuri (TREVIÑO). San Joan

 

F006.333

1654

1975

6

Oceca (AYALA). Santa Eufemia

 

F006.334

1801

1897

1

Ochate (TREVIÑO). Mikel Goiaingeru Santua

 

F006.337

1558

1946

2

Ocilla (TREVIÑO). San Joan Bataiatzailea

 

F006.335

1754

1972

1

Ocio (ZAMBRANA). San Andres Apostolua

 

F006.336

1514

1979

1

Ogueta (TREVIÑO). San Andres Apostolua

 

F006.338

1550

1905

2

Oiardo (URKABUSTAIZ). San Joan Bataiatzailea

Oyardo

F006.339

1578

1977

6

Okariz (SAN MILLÁN). Andre Mariaren Zeruratzea

Ocariz

F006.340

1557

1971

10

Okoizta (ZIGOITIA). San Bizente Martiria

Acosta

F006.008

1532

1985

4

Okondo (OKONDO). Andre Maria

Oquendo

F006.342

1629

1896

9

Okondo (OKONDO). San Roman

Oquendo

F006.341

1550

2000

13

Olabezar (AYALA). San Pedro Apostolua

Olávezar

F006.343

1729

1977

3

Olaeta (ARAMAIO). Andre Maria Sortzez Garbia

 

F006.344

1572

1978

3

Olano (ZIGOITIA). San Bartolome

 

F006.345

1547

1963

3

Ollávarre (IRUÑA DE OCA). San Esteban

 

F006.346

1835

1959

5

Ondategi (ZIGOITIA). San Lorentzo

Ondátegui

F006.347

1498

1996

10

Onraita
Ikus Erroeta
       

Opakua (SALVATIERRA). Andre Mariaren Zeruratzea

Opaca

F006.349

1641

1965

3

Opellora (AYALA). Mikel Goiaingeru Santua

Costera

F006.136

1688

1899

2

Oquina (BERNEDO). Andre Maria

 

F006.350

1660

1899

4

Orbiso (CAMPEZO). San Andres Apostolua

 

F006.351

1549

1983

9

Ordoñana
Ikus Erdoñana
       
Orduña
Ikus Urduña-Orduña
       

Oreitia (VITORIA-GASTEIZ). San Julian

 

F006.354

1624

1950

5

Orenin (ELBURGO). San Lorentzo

 

F006.355

1539

1956

6

Ormijana (RIBERA ALTA). San Pedro Apostolua

 

F006.356

1727

1976

4

Osma (VALDEGOVÍA). Andre Maria

 

F006.357

1550

1990

6

Otaza (VITORIA-GASTEIZ). Martir Santuak

 

F006.359

1549

1885

1

Otaza de Barrundia (N.C.). Andre Maria

 

F006.358

1586

1874

3

Otazu (VITORIA-GASTEIZ). San Martin

 

F006.360

1500

1941

6

Oteo (CAMPEZO). San Mames

 

F006.361

1500

2000

4

Oto Goien (VITORIA-GASTEIZ). Jaunaren Jaiotza

Hueto Arriba

F006.206

1714

1932

3

Oyón-Oion (OYON-OION). Andre Maria

 

F006.362

1536

1978

Ozaeta (BARRUNDIA). San Joan Bataiatzailea

 

F006.363

1551

1957

12

Ozana (TREVIÑO). Andre Mariaren Zeruratzea

 

F006.364

1548

1984

4

Páganos (LAGUARDIA). Andre Mariaren Zeruratzea

 

F006.365

1545

1979

6

Pagoeta (PEÑACERRADA-URIZAHARRA). San Joan Bataiatzailea

Payueta

F006.369

1550

1998

6

Pangua (TREVIÑO). Kornelio eta Zipriano Santuak

 

F006.366

1551

1974

7

Pariza (TREVIÑO). Tourseko San Martin

 

F006.367

1548

1959

10

Paúl (RIBERA ALTA). Santa Koloma

 

F006.368

1693

1885

1

Payueta
Ikus Pagoeta
       

Pedruzo (TREVIÑO). Andre Mariaren Zeruratzea

 

F006.370

1662

1958

2

Peñacerrada
Ikus Urizaharra
       

Pinedo (VALDEGOVÍA). San Joan Bataiatzailea

 

F006.372

1584

1999

2

Pipaón (LAGRÁN). Parroquia de Santa Cruz

 

F006.373

1574

1974

8

Pobes (RIBERA ALTA). Andre Mariaren Zeruratzea

 

F006.374

1548

1965

4

Portilla (ZAMBRANA). Hirutasun Guztiz Garbia

 

F006.375

1591

1979

4

Puentelarrá
Ikus Larranazubi
       
Quejana
Ikus Kexaa
       

Quejo (VALDEGOVÍA). Julian eta Basilisa Santuak

 

F006.378

1601

1945

3

Quintana (BERNEDO). Jaunaren Jaiotza

 

F006.379

1542

1974

10

Quintanilla (VALDEGOVÍA). San Julian

 

F006.380

1626

2000

9

Quintanilla de la Ribera (RIBERA BAJA). San Esteban

 

F006.381

1549

1972

3

Retana (VITORIA-GASTEIZ). San Esteban

 

F006.383

1690

1923

3

Retes de Llanteno (AYALA). San Andres

 

F006.384

1599

1932

5

Retes de Tudela (ARTZINIEGA). Santa Maria Magdalena

 

F006.385

1705

1965

3

Ribera (VALDEGOVÍA). San Esteban

 

F006.386

1614

1966

7

Rivabellosa (RIBERA BAJA). Erresarioko Andre Maria

 

F006.387

1406

1972

20

Rivaguda (RIBERA BAJA). Andre Mariaren Zeruratzea

 

F006.388

1688

1966

3

Roitegui
Ikus Erroitegi
       

Sabando (ARRAIA-MAEZTU). Jaunaren Jaiotza

 

F006.390

1651

1961

3

Salcedo (LANTARÓN). San Esteban

 

F006.391

1657

1972

8

Salinas de Añana
Ikus Gesaltza-Añana
       

Salinillas de Buradón (LABASTIDA). Andre Maria Sortzez Garbia

 

F006.394

1549

1963

13

Salmantón (AYALA). Andre Maria

 

F006.395

1641

1961

8

Salvatierra
Ikus Agurain
       

Samaniego (SAMANIEGO). Andre Mariaren Zeruratzea

 

F006.398

1548

1944

2

Samiano (TREVIÑO). Andre Mariaren Zeruratzea

 

F006.399

1595

1964

5

San Esteban (TREVIÑO). San Esteban

 

F006.400

1553

1952

4

San Martín de Galvarín (TREVIÑO). Mikel Goiaingeru Santua Arcángel

 

F006.401

1574

1950

3

San Martín de Zar (TREVIÑO). San Martin

 

F006.402

1852

1907

1

San Miguel (RIBERA ALTA). Mikel Goiaingeru Santua

 

F006.403

1573

1963

2

San Pelayo (RIBERA ALTA). San Pelaio

 

F006.404

1583

1970

4

San Román de Campezo (BERNEDO). Jaunaren Jaiotza

 

F006.405

1557

2002

9

San Román de San Millán (SAN MILLÁN). San Roman

 

F006.406

1595

1969

6

San Vicente de Arana
Ikus Done Bikendi Harana
       

San Vicentejo (TREVIÑO). San Bizente Martiria

 

F006.408

1544

1901

2

Santa Coloma (ARTZINIEGA). Santa Koloma

 

F006.409

1610

1976

6

Santa Cruz de Campezo (CAMPEZO). Andre Mariaren Zeruratzea

 

F006.410

1546

1977

27

Santa Cruz del Fierro (BERANTEVILLA). San Andres Apostolua

 

F006.411

1687

1973

1

Santa Eulalia (KUARTANGO). Santa Eulalia de Mérida

 

F006.412

1786

1977

2

Santa María (BERANTEVILLA). Andre Maria

 

F006.413

1538

1884

2

Santurde (BERANTEVILLA). San Jorje

 

F006.414

1576

1960

4

Saracho
Ikus Saratxo
       

Saraso (TREVIÑO). San Andres Apostolua

 

F006.415

1555

1922

2

Saratxo (AMURRIO). San Nikolas

Saracho

F006.416

1594

1978

6

Sarría (ZUIA). San Lorentzo

 

F006.417

1549

1978

3

Saseta (TREVIÑO). San Esteban

 

F006.418

1633

1972

3

Sendadiano (KUARTANGO). San Martin

 

F006.419

1612

1943

6

Sobrón (LANTARÓN). Andre Maria Sortzez Garbia

 

F006.420

1571

1923

5

Sojo (AYALA). San Julian

 

F006.421

1578

1973

11

Sojoguti (ARTZINIEGA). Jaunaren Gizakundearen Adierazpena

 

F006.422

1626

1938

2

Subijana de Alava
Ikus Subillana-Gasteiz
       

Subijana-Morillas (RIBERA ALTA). Andre Mariaren Zeruratzea

 

F006.424

1544

1986

6

Subillana-Gasteiz (VITORIA-GASTEIZ). San Esteban

Subijana de Álava

F006.423

1554

1946

4

Taravero (TREVIÑO). Mikel Goiaingeru Santua

 

F006.425

1549

1977

2

Tertanga (AMURRIO). San Kristobal

 

F006.426

1542

1962

1

Tobera (BERANTEVILLA). Santa Eulalia

 

F006.427

1486

1948

5

Tobillas (VALDEGOVÍA). San Roman Martiria

 

F006.428

1528

1921

8

Torre (TREVIÑO). Andre Mariaren Zeruratzea

 

F006.429

1525

1971

3

Tortura (KUARTANGO). San Andres

 

F006.430

1590

1890

2

Trespuentes (IRUÑA DE OCA). Santiago Apostolua

 

F006.431

1541

1929

7

Treviño (TREVIÑO). San Joan

 

F006.434

1682

1695

1

Treviño (TREVIÑO). San Pedro

 

F006.432

1500

1992

14

Treviño (TREVIÑO). Santa Maria

 

F006.433

1582

1694

1

Trokoniz (IRURAIZ-GAUNA). San Bizente Martiria

Trocóniz

F006.435

1717

1907

1

Tuesta (VALDEGOVÍA). Andre Mariaren Zeruratzea

 

F006.436

1594

1977

9

Turiso (LANTARÓN). San Martin

 

F006.437

1549

1972

8

Tuyo (RIBERA ALTA). Parroquia de Santa Ana

 

F006.438

1734

1978

1

Txintxetru (SAN MILLÁN). Santa Eulalia de Mérida

Chinchetru

F006.439

1501

1975

6

Ullíbarri de los Olleros
Ikus Uribarri Nagusia
       
Ullíbarri-Arana
Ikus Uribarri-Harana
       

Ullíbarri-Arrazua (VITORIA-GASTEIZ). San Esteban

Ullívarri-Arrázua

F006.442

1553

1953

3

Ullíbarri-Gamboa (ARRAZUA-UBARRUNDIA). San Andres Apostolua

Ullívarri-Gamboa

F006.443

1543

1974

12

Ullíbarri-Jauregui
Ikus Uribarri-Jauregi
       
Ullíbarri-Viña
Ikus Uribarri-Dibiña
       

Untzilla (ARAMAIO). San Pedro Apostolua

Uncella

F006.446

1646

1978

6

Unzá (URKABUSTAIZ). San Fausto

 

F006.447

1791

1970

3

Urabain (ASPARRENA). San Joan Bataiatzailea

 

F006.448

1717

1966

2

Urarte (BERNEDO). Andre Mariaren Zeruratzea

 

F006.449

1548

1933

9

Urbina (LEGUTIANO). San Antolin

 

F006.450

1562

2002

4

Urbina de Basabe (KUARTANGO). Santa Eulalia

 

F006.451

1762

1990

2

Urbina Eza (KUARTANGO). San Joan Ebanjelaria

 

F006.452

1584

1986

4

Urduña-Orduña (ORDUÑA). Andre Mariaren Zeruratzea

Orduña

F006.353

1502

1917

Uribarri (ARAMAIO). San Esteban

Uríbarri de Aramayona

F006.453

1578

2002

6

Uribarri Nagusia (VITORIA-GASTEIZ). Andre Mariaren Zeruratzea

Ullibarri de los Olleros

F006.445

1529

1983

4

Uribarri-Dibiña (VITORIA-GASTEIZ). Andre Mariaren Zeruratzea

Ullibarri-Viña

F006.445

1529

1983

4

Uribarri-Harana (VALLE DE ARANA). San Joan

Ullibarri-Arana

F006.441

1560

1970

3

Uribarri-Jauregi (SAN MILLÁN). Andre Maria Sortzez Garbia

Ullibarri-Jauregi

F006.444

1657

1979

5

Uribarri-Kuartango (KUARTANGO). San Kiriko

Ullíbarri-Cuartango

F006.454

1693

1892

1

Urizaharra (PEÑACERRADA-URIZAHARRA). Andre Mariaren Zeruratzea

Peñacerrada

F006.371

1547

1972

12

Urizar (BARRUNDIA). Andre Mariaren Zeruratzea

 

F006.455

1565

1888

3

Urrúnaga (LEGUTIANO). San Joan Bataiatzailea

 

F006.456

1560

2001

5

Urturi (BERNEDO). Hirutasun Guztiz Garbia

 

F006.457

1551

1976

4

Uzkiano (URKABUSTAIZ). Mikel Goiaingeru Santua

Uzquiano

F006.458

1818

2002

3

Uzquiano (TREVIÑO). Andre Mariaren Zeruratzea

 

F006.459

1582

1971

4

Valluerca (VALDEGOVÍA). Andre Mariaren Zeruratzea

 

F006.460

1613

1995

6

Vicuña (SAN MILLÁN). Andre Mariaren Zeruratzea

 

F006.461

1671

1974

5

Villabezana (RIBERA ALTA). San Joan

 

F006.463

1634

1889

3

Villabuena de Alava
Ikus Eskuernaga
       

Villafranca (VITORIA-GASTEIZ). San Andres Apostolua

 

F006.465

1570

1971

1

Villafría (BERNEDO). Parroquia de Santa Eufemia

 

F006.466

1592

1995

10

Villaluenga (RIBERA ALTA). Justa eta Rufina Santuak

 

F006.467

1522

1885

1

Villamaderne (VALDEGOVÍA).San Millan

 

F006.468

1569

1998

5

Villamanca (KUARTANGO). Santiago Apostolua

 

F006.469

1710

1885

1

Villamardones (VALDEGOVÍA). Andre Maria

 

F006.470

1576

1891

1

Villambrosa (RIBERA ALTA). San Andres

 

F006.471

1586

1901

3

Villanañe (VALDEGOVÍA). Andre Maria

 

F006.472

1613

1989

11

Villanueva de la Oca (TREVIÑO). San Pedro Apostolua

 

F006.473

1575

1953

3

Villanueva de Tobera (TREVIÑO). San Bizente Martiria

 

F006.474

1549

1966

6

Villanueva de Valdegovía (VALDEGOVÍA). San Julian

 

F006.475

1684

1984

11

Villaverde (LAGRÁN). San Andres Apostolua

 

F006.476

1551

1963

7

Víllodas (IRUÑA DE OCA). San Kristobal

 

F006.477

1506

1882

4

Viloria (TREVIÑO). Santa Eulalia

 

F006.462

1657

1976

2

Viñaspre (LANCIEGO). Andre Mariaren Zeruratzea

 

F006.478

1563

1997

11

Virgala Mayor
Ikus Birgara Goien
       
Virgala Menor
Ikus Birgara Barren
       

Vitoria-Gasteiz (VITORIA-GASTEIZ). Andre Maria Zuria Elurretakoa

 

F006.509

   

Vitoria-Gasteiz (VITORIA-GASTEIZ). Andre maria Zuriaren Koroatzea

 

F006.501

   

Vitoria-Gasteiz (VITORIA-GASTEIZ). Andre Maria, Errukarrien Ama

 

F006.507

   

Vitoria-Gasteiz (VITORIA-GASTEIZ). Artzai Onator

 

F006.500

   

Vitoria-Gasteiz (VITORIA-GASTEIZ). Asisseko San Frantzisko

 

F006.515

   

Vitoria-Gasteiz (VITORIA-GASTEIZ). Belengo andre Maria

 

F006.504

   

Vitoria-Gasteiz (VITORIA-GASTEIZ). Espiritu Santua

 

F006.502

   

Vitoria-Gasteiz (VITORIA-GASTEIZ). Familia Santua

 

F006.511

   

Vitoria-Gasteiz (VITORIA-GASTEIZ). Itxaropenaren Andre Maria

 

F006.505

   

Vitoria-Gasteiz (VITORIA-GASTEIZ). Jesu Kristo Berpiztua

 

F006.503

   

Vitoria-Gasteiz (VITORIA-GASTEIZ). Jesusen Bihotza

 

F006.512

   

Vitoria-Gasteiz (VITORIA-GASTEIZ). Loiolako San Ignazio

 

F006.517

   

Vitoria-Gasteiz (VITORIA-GASTEIZ). Maria Sortzez Garbia Elizaren Ama

 

F006.510

   

Vitoria-Gasteiz (VITORIA-GASTEIZ). Mikel Goiaingeru Santua Arcángel

 

F006.524

1528

1978

21

Vitoria-Gasteiz (VITORIA-GASTEIZ). Nahigabeetako Andre Maria

 

F006.506

   

Vitoria-Gasteiz (VITORIA-GASTEIZ). Pilareko Andre Maria

 

F006.508

   

Vitoria-Gasteiz (VITORIA-GASTEIZ). San Andres Apostolua

 

F006.513

   

Vitoria-Gasteiz (VITORIA-GASTEIZ). San Bizente Martiria

 

F006.527

1511

1956

22

Vitoria-Gasteiz (VITORIA-GASTEIZ). San Ildefontso

 

F006.518

1551

1919

8

Vitoria-Gasteiz (VITORIA-GASTEIZ). San Joakin

 

F006.519

1979

1991

1

Vitoria-Gasteiz (VITORIA-GASTEIZ). San Joan Bataiatzailea

 

F006.521

   

Vitoria-Gasteiz (VITORIA-GASTEIZ). San Jose Aranakoa

 

F006.520

   

Vitoria-Gasteiz (Vitoria-Gasteiz). San Kristobal

 

F006.514

   

Vitoria-Gasteiz (VITORIA-GASTEIZ). San Martin

 

F006.522

   

Vitoria-Gasteiz (VITORIA-GASTEIZ). San Mateo Apostolua

 

F006.523

   

Vitoria-Gasteiz (VITORIA-GASTEIZ). San Pablo Apostolua

 

F006.525

   

Vitoria-Gasteiz (VITORIA-GASTEIZ). San Pedro Apostolua

 

F006.526

1550

1971

10

Vitoria-Gasteiz (VITORIA-GASTEIZ). Santa Luzia

 

F006.528

   

Vitoria-Gasteiz (VITORIA-GASTEIZ). Santa María – Katedral Zaharra

 

F006.529

1532

1979

115

Vitoria-Gasteiz (VITORIA-GASTEIZ). Andre Maria Josefa

 

F006.531

   

Vitoria-Gasteiz (VITORIA-GASTEIZ). Santa Maria, Aingeruen Erregina

 

F006.530

   

Vitoria-Gasteiz (VITORIA-GASTEIZ). Santa Teresa Jesusena

 

F006.532

   

Vitoria-Gasteiz (VITORIA-GASTEIZ). Santu Guztiak

 

F006.533

   

Vitoria-Gasteiz (VITORIA-GASTEIZ). Xabierko San Frantzisko

 

F006.516

   
Vitoriano
Ikus Bitoriano
       
Yecora
Ikus Iekora
       

Yurre (VITORIA-GASTEIZ). Santiago Apostolua

 

F006.482

1548

1929

4

Zaitegi (ZIGOITIA). Andre Mariaren Zeruratzea

 

F006.483

1547

1963

5

Zalduondo (ZALDUONDO). San Saturnino

 

F006.484

1551

1985

8

Zambrana (ZAMBRANA). Santa Luzia

 

F006.485

1652

1908

1

Zárate (ZUIA). San Pedro

 

F006.486

1549

2002

3

Zekuiano (ARRAIA-MAEZTU). San Joan Bataiatzailearen Martiritza

Cicujano

F006.131

1605

2002

6

Zerio (VITORIA-GASTEIZ). Santiago Apostolua

Cerio

F006.487

1566

1875

3

Zestafe (ZIGOITIA). San Nikolas Gotzaina

Cestafe

F006.488

1549

1996

3

Ziriano (ARRAZUA-UBARRUNDIA). San Joan Ebanjelaria

Ciriano

F006.489

1540

1958

6

Zuaza (AYALA). Santa Marina

 

F006.491

1676

1968

7

Zuazo de Cuartango
Ikus Zuhatzu-Kuartango
       

Zuazo de Gamboa (ARRAZUA-UBARRUNDIA).San Millan

 

F006.492

1639

1955

5

Zuazo de San Millan
Ikus Zuhatzu Donemiligia
       
Zuazo de Vitoria
Ikus Zuhatzu
       

Zuazola (BARRUNDIA). Andre Maria

 

F006.495

1559

1881

2

Zuhatzu (VITORIA-GASTEIZ). San Esteban

Zuazo de Vitoria

F006.494

1548

1979

5

Zuhatzu Donemiligia (SAN MILLÁN).San Millan

Zuazo de San Millan

F006.493

1547

1932

5

Zuhatzu-Kuartango (KUARTANGO). San Pedro Apostolua

Zuazo de Cuartango

F006.490

1717

1965

2

Zumelzu (VITORIA-GASTEIZ). San Joan Bataiatzailea

Zumelzu

F006.496

1548

1900

3

Zumento (PEÑACERRADA-URIZAHARRA). San Joan Bataiatzailea

 

F006.497

1806

1913

1

Zurbano (ARRAZUA-UBARRUNDIA). San Esteban

 

F006.498

1548

1940

11

Zurbitu (TREVIÑO). Andre Mariaren Zeruratzea

 

F006.499

1550

1972

4

 

Parrokiakoak ez diren Fondoak

Ekoizlea

Artziniega (ARTZINIEGA). Encina-ko Andre Mariaren Santutegia

Ikus Artziniega (ARTZINIEGA). Andre Mariaren Zeruratzea

Villafranca (VITORIA-GASTEIZ). Estibaliz-ko Andre Mariaren .

Ikus Villafranca (VITORIA-GASTEIZ). San Andres Apostolua

Villanañe (VALDEGOVÍA). Angosto-ko Andre Mariaren Santutegia.

Ikus Villanañe (VALDEGOVÍA). Andre Maria

Vitoria-Gasteiz (VITORIA-GASTEIZ). Molinuevo Fundazioaren Kapera.

Ikus Vitoria-Gasteiz (VITORIA-GASTEIZ). Andre Maria

Vitoria-Gasteiz (VITORIA-GASTEIZ). Santiago Ospitaleko Kapera.

Ikus Vitoria-Gasteiz (VITORIA-GASTEIZ). San Bizente Martiria

Vitoria-Gasteiz (VITORIA-GASTEIZ). Arana Egoitza-ko Kapera .

Ikus Vitoria-Gasteiz (VITORIA-GASTEIZ). Andre Maria

Vitoria-Gasteiz (VITORIA-GASTEIZ). Elurretako Andre Mariaren Probintziako Egoitzaren Kapera .

Ikus Vitoria-Gasteiz (VITORIA-GASTEIZ). San Kristobal.

Ikus además Vitoria-Gasteiz (VITORIA-GASTEIZ). Mikel Goiaingeru Santua

Vitoria-Gasteiz (VITORIA-GASTEIZ). El Campillo Santutegi-ko Kapera.

Ikus Vitoria-Gasteiz (VITORIA-GASTEIZ). Andre Maria

| Iradokizunak |  Harremanak |  Hiztegia |  Web Mapa |  Kontsultak on-line  |